2014 yılından bu yana sağlık sektöründe aktif olan DentUnited, alanında uzman diş hekimi ve çalışanları ile İstanbul Beşiktaş’ta hizmet vermektedir. Dr. Banu FİLİZ, Dr. Sinem ŞAFAK ve Dr. Hüsnü Rıza MÜEZZİNOĞLU tarafından kurulan DentUnited branşlarında hizmet vermektedir. Diş tedavisinde standartları yükselterek, uzman hekimleri ve teknik personeliyle mesleki gelişimi ve teknolojik yenilikleri ve gelişen teknolojileri sürekli takip ederek tedavi yöntemlerindeki en güncel teknolojilerle çalışmalarını ileriye taşıyarak hastalarına hizmet vermeyi sürdürmektedir. Kurulduğu ilk günden itibaren hasta memnuniyetine çok önem veren DentUnited, hastaların diş tedavisinde aradığı adres olmayı başarmıştır.

Protez

Diş protezleri, ağzında hiç dişi kalmamış hastalara diş eksikliklerinin tedavisi için hazırlanan yapay dişlerdir. Diş protezi ile bozulan konuşma düzeltilir ve estetik görünüm tekrar sağlanır.

Cerrahi

Sürme yaşı tamamlandığı halde ağız içinde yerini alamamış, kemik ve yumuşak doku içerisinde tamamen ya da kısmen kalmış olan dişler gömülü dişler olarak tanımlanmaktadır.

Implant

Ağız içine uygulanan implantlar genellikle eksik olan doğal dişlerin yerine yerleştirilen titanyum içerikli materyallerden oluşan suni diş kökü formunda doğal görünümlü yapay dişlerdir.

HEKİMLERİMİZ

Dr. Banu FİLİZ

Protez Uzmanı

Dr. Sinem ŞAFAK

Çene Cerrahisi Uzmanı